Нардеп від Рівненщини хоче позбавити громадянства людей, які ненавидять Україну

Народний депутат від «Батьківщини» Валентин Королюк зареєстрував у Верховній Раді України проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо припинення громадянства України осіб, котрі вчинили злочини проти основ національної безпеки України (№4262а).

Законопроектом пропонується додати до семи статей Розділу І Особливої частини Кримінального кодексу України «Злочини проти основ національної безпеки» новий вид додаткового покарання для громадян України – припинення громадянства.

На відміну від процедур «позбавлення громадянства», яка прямо заборонена частиною першою статті 25 Конституції України, та «втрата громадянства», яка прописана статтею 19 Закону України «Про громадянство України», вводиться норма, яка дозволить суспільству адекватно реагувати на злочини відповідної категорії, говориться у пояснювальній записці.

Зазначимо, що людина, яка була позбавлена громадянства, позбавляється права голосувати на виборах усіх рівнів.

- Позбавлення громадянства тих, які підтримують тероризм, ненавидять Україну – абсолютно необхідне покарання, – переконаний Валентин Королюк. – Це справедлива реакція держави на дії злочинців – шпигунів, диверсантів та зрадників, які загрожували національній безпеці України.

Наразі законопроект переданий на розгляд комітетів Верховної Ради. Про це повідомляє прес-служба народного депутата Валентина Королюка

Коментарі

давно плєшивого бариги-магната з ідеями -фікс не чути було:)))))))

Гнида, ти перестань піаритись, ти вже не пройдеш у ВР

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.