Рівняни забезпечили необхідними засобами захисту військових, що вирушають у зону АТО

16 липня, благодійники Рівного передали найнеобхідніші засоби захисту у зоні АТО для батальйону «Горинь», який відправляється на схід України. Батальйон забезпечили бронежилетами 4-того та 6-го рівнів захисту та оптичними пристроями.

Зокрема комунальні підприємства Рівного на зібрані кошти придбали 11 бронежилетів.

- Ми повинні надавати допомогу тим хто сьогодні захищає нашу Україну. Окрім бронежилетів 4-того рівня захисту, що були закуплені комунальниками Рівного, підприємством ТОВ "Рівнетеплоенерго" на допомогу для військових була перерахована одноденна заробітня плата у сумі 156 тисяч гривень, - інформує перший заступник міського голови Олексій Хмилецький.

Небайдужими до долі військових Рівного виявилися і Рівненські театрали, які напередодні провели благодійну виставу «Та не однаково мені».

- Рівненський драматичний театр зібрав на благодійній виставі 28 тисяч 500 гривень. На вилучені кошти ми придбали оптичні пристрої та необхідні речі для виживання військових у зоні АТО. Надіємося, що Бог їм допоможе повернутися додому живими, - каже директор Рівненського академічного українського музично-драматичного театру  Володимир Петрів.

До допомоги військовим Рівного долучився і голова Рівненської ОДА Сергій Рибачок, який разом із благодійником Віктором М’яликом придбали для батальйону «Горинь» декілька комплектів бронежилетів 6-того рівня захисту.

Загалом зі слів Сергія Рибачка, для військових Рівного, що перебувають у зоні АТО, зокрема 51-територіальна бригада, було придбано 50 бронежилетів, 35 з яких уже передано на схід України.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.