У Городищенській колонії виготовлятимуть палети

На підприємстві Городищенської виправної колонії управління ДПтС України в Рівненській області (№96) встановлено та введено в експлуатацію лінію по обробітку деревини.

Про це повідомили з прес-служби управління ДПтС України в Рівненській області.

Це зроблено відповідно до плану основних заходів щодо технічного переоснащення та з метою залучення засуджених до суспільно-корисної праці та їх подальшої ресоціалізації, впровадженню нових видів продукції на підприємствах установ виконання покарань, а також виконанню замовлень для потреб регіону.

Дана лінія дасть можливість в місяць виготовляти до 100 метрів кубічних готової продукції (палета).

На даній лінії будуть працевлаштовані 9 чоловік. В подальшому планується налагодження співпраці в плані реалізації готової продукції за міжнародними договорами.

Як зазначає прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області, деревообробна промисловість є одним з напрямків діяльності підприємств установ виконання покарань Рівненської області. Постійно ведеться робота щодо розширення асортименту продукції, переймається передовий досвід зарубіжних країн.

Коментарі

палета (заготовка на європіддони), а піддон це готовий виріб

А то все-одно інфа ОДА, тому, певно, вони перші і зглупили. Ги

З повагою до автора, дуже хочу зауважити, оскільки часто в статтях та розмовах зустрічаю подібні помилки, будьте добрі, зрозумійте мої пояснення. Палета - це піддон (дерев'яний в т.ч.) із завантаженим на нього та закріпленим вантажем, а пелета - це гранула (в т.ч. з деревини), яка використовується для спалювання в твердопаливних котлах для отримання теплової енергії. Я так і не зрозумів із статті, в колонії будуть виготовляти піддони чи гранули...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.