Працівники "Рівнеторфу" пікетували Кабмін

Сьогодні, 17 липня, -працівники та незалежні профспілки торфовидобувних підприємств Рівненщини  розпочали пікетування будівлі Кабінету міністрів України. Протестувальники вимагають  припинити знищення торф'яної галузі  України та забезпечити стабільну роботи підприємств. 

Працівники та профспілківці Державного підприємства «Рівнеторф» та його дочірнього підприємства «Смигаторф» приїхали до стін урядової будівлі з плакатами: «Не дамо знищити торф’яну галузь Рівненщини», «Чиновники, почуйте народ», «Ні! приватизації», «Не дамо вкрасти державне майно». Це вже не перша їхня акція протесту у Києві. Та люди скаржаться, що влада поки їх не чує, а на робочих місцях на ще й почали тиснути на активістів.

Голова первинки НПГУ на підприємстві Валерій Оліщук розповів про вимоги  трудового колективу. Працівники ДП «Смигаторф» вважають, що їхнє підприємствао повинне бути у державній власності, а вони - забезпечені робочими місцями. Відповідне звернення про передачу ДП «Рівнеторф» у сферу управління державної адміністрації вже було направлено Рівненській обладміністрації. При цьому керівництво області підтримало позицію щодо недопущення корпоратизації бюджетонаповнючого підприємства смт. Смига і Дубенського району. Це й не дивно, бо у закладах бюджетної сфери регіону вже проведена значна робота зі заміни котлів для використання їх під місцеве паливо- торфобрикет. Таким чином   відбувається економія кошти місцевих бюджетів за рахунок зменшення споживання природного газу.

Також мітингувальники закликають зареєструвати ДП «Рівнеторф» за фактичною і юридичною адресою в смт. Смига Дубенського району Рівненської області після ліквідації дочірнього підприємства «Смигаторф». Трудовий колектив висуває  вимоги й щодо керівництва підприємства:  призначити директором державного підприємства Василя Пахалюка й звільнити із займаної посади в.о. директора ДП "Рівнеторф" І. Тимощук, управляння якої, на думку людей,   довело підприємство до фінансових труднощів та знизило темпи виробництва, пише сайт Конфедерації вільних профспілок України.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.