На рівненському Басову Куті хочуть відремонтувати аварійний міст

Жовто-блакитні розписи щодня з’являються на вулицях українських сіл, селищ та міст. Рівне не виняток. На вулиці Соборній активісти вже патріотично розфарбували переправу через Устю, захотіли прикрасити іміст біля озера Басів Кут. 

Однак, як повідомили у прес-службі ГО «Рівненський громадський контроль», коли прийшли до  нього, довелося відмовитися від  ідеї. А все через те, що міст знаходиться в аварійному стані.
 
- Майже кожного дня на Басовому Куті перебуває велика кількість відпочивальників і вони потрапляють в групу ризику тих, хто може стати жертвою моста, який сам по собі знаходиться в аварійному стані. Крім того, що особливо небезпечно для пішоходів, перила проржавіли, ледве купи тримаються і потребують негайної заміни, - розповідає  громадський активіст Антон Сушинський.

Рівняни об’єднались із Громадським контролем, аби надати більшого розголосу цій проблемі. Адже ймовірність виникнення трагедія доволі висока.
 
- Ми прекрасно розуміємо, що, можливо, в міста не вистачає коштів для того, аби скрізь і всюди поробити капітальні ремонти, в тому числі й цього мосту. Але тут ситуація така, що не дай Боже хтось спробує хоча б обпертися в це перило, буде біда. А зараз літній, купальний сезон, тут ходять тисячі рівнян, Тому є ідея, хоча б полагодити ці перила, тим паче, нещодавно замінювали в центрі Рівного паркан і кілька секцій з нього можна було б використати на цьому мості, - розповідає Дмитро Якимець, голова громадської організації «Рівненський громадський контроль».
 
Активні рівняни спільно з Громадським Контролем вже підготували звернення до міського голови Рівного, аби останній вплинув на ситуацію.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.