У Рівненській райдержадміністрації заплановані нові призначення

Найближчим часом у Рівненській РДА можуть відбутись нові кадрові зміни.

Із власних джерел сайту "ВСЕ" стало відомо, що голова РДА Олексій Бучинський планує призначити 58-річного Миколу Зубейка начальником управління агропромислового розвитку. Нині виконує обов'язки начальника цього підрозділу РДА Микола Пашинський.

Зубейко є членом Аграрної народної партії, а пізніше соратник екс-голови Рівненської РДА Анатолія Камінського по Народній партії та його друг - по життю. Микола Зубейко депутат Рівненської райради, працював у ДП "Рівнестандартметрологія". 

В кулуарах районної ради говорять, що можливе призначення Зубейка є результатом компромісу між новим і старим керівництвом району. Яке, нібито, стало можливим через загрозу висловлення недовіри депутатами райради голові райдержадміністрації Олексію Бучинському.

Про можливу появу у районній владі Миколи Зубейка говорили ще у грудні минулого року. Тоді Янукович призначив на посаду голови Рівненської РДА Камінського. Однак останній пробув у цьому кріслі з 26 грудня 2013 по 18 березня 2014.

Готують кадрові зміни і у керівництві відділу культури і туризму, який нині очолює в.о. начальника Оксана Дещинська. На її місце претендує 28-річний член ВО "Свобода", голова ГО "Вболівальники міста Рівне" Іван Солодуха. Як повідомили джерела сайту "ВСЕ", він наразі проходить стажування на цю посаду.

- Ми розглядаємо різні кандидатури. Микола Зубейко серед них також є. Остаточно ще не вирішили, - відповів на питання журналіста "ВСЕ" про можливе призначення Зубейка Олексій Бучинський.

Те ж саме голова Рівненської РДА сказав про кандидатуру Івана Солодухи. Лише уточнив, що Іван вже пройшов стажування.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.