Рівнерада хоче транслюватись в режимі он-лайн

На розгляд Рівненської міської ради надійшов проект рішення "Про внесення змін і доповнень до рішення Рівненської міської ради від 17.02.2011 № 287 “Про затвердження Регламенту Рівненської міської ради шостого скликання” (зі змінами і доповненнями)".

Згідно із документом планується внести наступні зміни і доповнення до Регламенту Рівненської міської ради 6 скликання:

1. Статтю 2 Регламенту доповнити пунктом 2.8 такого змісту:

“2.8. Пленарні засідання сесій Рівнеради транслюються в режимі он-лайн”.

2. Пункт 15.15 статті 15 Регламенту доповнити абзацом 2 такого змісту:

“Висновки і рекомендації постійних комісій, протоколи їх засідань є відкритими та оприлюднюються і надаються на запит відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

3. Пункт 24.5 статті 24 Регламенту доповнити абзацами 4 та 5 такого змісту:

“Для заслуховування заяв, звернень, а також для виступів представників державних органів, громадських організацій, трудових колективів, жителів міста тощо з питань, які включені до порядку денного пленарного засідання або з інших питань, встановлюються такі орієнтовні обмеження часу: до 30 хвилин на початку пленарного засідання та до 30 хвилин після обідньої перерви.

Якщо головуючий на пленарному засіданні вважає, що відведеного часу недостатньо, за підтримки не менш однієї третини депутатів від загального складу Рівнеради, його тривалість продовжується”.

4. Пункт 25.5 статті 25 Регламенту доповнити абзацом 3 такого змісту:

“У разі, коли з певного питання порядку денного проведено голосування, а рішення Рівнеради не прийняте, головуючий на пленарному засіданні Рівнеради має право повторно поставити на голосування це питання. Таке право надається головуючому без проведення процедури голосування за повторний розгляд цього питання та не більш ніж один раз з кожного питання порядку денного сесії Рівнеради, на якій воно розглядається”.

5. Пункт 26.16 статті 26 Регламенту викласти в такій редакції:

“26.16. У разі, коли з певного питання порядку денного проведено голосування, а рішення Рівнеради не прийняте, то повторне голосування з цього питання можливе не раніше ніж на наступній сесії Рівнеради, крім випадку, передбаченому абзацом 3 пункту 25.5 статті 25 цього Регламенту”.

6. Пункт 28.4 статті 28 Регламенту викласти в такій редакції:

“28.4 Протокол після підписання головуючим на пленарному засіданні сесії Рівнеради може надаватися для ознайомлення депутатам Рівнеради. Протоколи пленарних засідань сесій Рівнеради є відкритими та оприлюднюються і надаються на запит відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.