Терористів в зоні АТО знищуюють під контролем рівненського генерал-лейтенанта

Військові частини, які підпорядковані оперативному командуванню"Північ" беруть активну участь у антитерористичній операції на Сході України.

Після проведення перегрупування військ під особистим контролем генерал-лейтенанта Ігоря Колесника було сплановано комплекс заходів щодо знищення бандитських угрупувань, які дали певний результат в ході ведення бойових дій, - повідомляє прес-центр оперативного командування «Північ».

По сепаратистам було нанесено та продовжують наноситись потужні ракетно-артилерійські удари. Одновним із головних завдань проблемного регіону було розблокування аеропорту "Луганськ". Завдяки рішучим діям штурмового загону під керівництвом "полковника Ш" вдалося пробити коридор та виставити взводні опорні пункти, які у подальшому нададуть змогу всебічного забезпечувати особовий склад залучений до виконання бойових завдань в районі аеропорту "Луганськ".

Завдяки спланованій взаємодії різних родів військ, рішучим діям особового складу військових частин та особистому жорстокому контролю за виконанням визначених завдань командувачем військ оперативного командування "Північ" вдалося не допустити втрат серед особового складу за останню добу.

Коментарі

ЧИ ЛЯПАЄШ ЯЗИКОМ , ЗА ЗВИЧКОЮ?

Ото тепер понятно чого ми неможемо розібратися з терористами......бо керує генерал ху.ло який особисто звертався до яника шоб розигнати силою майдан......

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.