Рівнянка мати-одиначка просить врятувати її 11-місячного синочка

Це маленьке диво - довгоочікувана дитина потребує допомоги. У 5 місяців Владику лікарі поставили  діагноз - нейробластома. І тепер мама просить допомогти врятувати свою кровинку, бо він її єдина надія та сенс життя.

Людмила не з чуток знає, що таке боротьба за життя. Від народження вона інвалід ІІ групи. Лікарі не вірили, що вона доживе до 18 років. У 13 років Люда залишилася круглою сиротою і виховувалася в дитячому будинку в Рівному.

Владислав - пізня дитина і тому довгоочікуваний. Вся вагітність була під загрозою. Те, що Люда стала матір`ю справжній героїзм для неї. Коли малюку було 4 місяці, він втратив 300 грам  у вазі і почалися болі в животі. Мама відразу забила на сполох, але лікарі заспокоювали. Через місяць вона намацала в животику пухлину, в дитини почала підніматися температура. Мама відразу звернулася міську лікарню, де зробили УЗД, взяли аналізи, направили в обласну лікарню та призначили обстеження.

Напередодні Нового року Люда з малюком приїхала на лікування в Київ в НДР, де Владику поставили остаточний діагноз і призначили лікування .

У перші дні, після виявлення пухлини, Люда так перехвилювалася , що у неї майже пропало грудне молоко. Малюка довелося починати підгодовувати сумішами. Вони тільки починають курс лікування - попереду блоки хіміотерапії, операція з видалення пухлини і поїздка за кордон на MIBG-обстеження. Їм дуже потрібні допомога і підтримка! У відділенні багато надають, але зараз необхідні гроші на супутні препарати, харчування, суміші, підгузки.

Допомогти Людмилі нікому. Вона одна з маленький дитиною на руках. Вся надія на небайдужих людей!

Тел. мами: 098-356-73-51, Людмила
Тел. волонтера: 098-441-88-74, Надія

Банківські реквизити для надання допомоги:
Приватбанк
№ рах: 29244825509100
МФО: 305299
ЕДРПОУ: 14360570
Призначення платежу: поповнення карти: 5211 5374 3491 8608
Отримувач: Зацерковна Людмила Петрівна

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.