Під час нічної екскурсії рівнянам заспівали кавери "Океану Ельзи"

У ніч проти суботи близько сотні рівнян мали змогу побувати на нічній екскурсії містом. Зокрема прогулятися міським парком відпочинку, побувати біля головного корпусу НУВГП, у сквері з пам'ятником Климу Савуру, дізнатися історичні відомості про кооперативний коледж, Покровський собор, вулицю М. Хвильового, управління міліції на вулиці Пушкіна.

Згодом маршрут екскурсії пролягав проспектом Миру, вулицею С. Петлюри, біля Свято-Воскресенського собору, колони Божої Матері, Театральною площею, сквером Марії Рівненської і завершився біля органного залу.

— Для початку ми організували на Майдані біля пам’ятника Шевченку так звані швидкі знайомства, щоб учасники почували себе більш комфортно. Інформацію добирали довго, оскільки терміни і дати поєднували з жартами і вдалими порівняннями – так вони сприймаються набагато краще, – розповідає одна з організаторів заходу Іванка Пашинська.

Безпеку під час заходу, який завершився близько 2 години ночі, забезпечували працівники міськвідділу міліції.

Окрім інформації про певні об’єкти та вулиці, рівняни дізналися й про загальноукраїнський історичний контекст міста – зокрема, про те, що Рівне декілька разів ставало столицею України. Скористатися здобутими знаннями можна було безпосередньо під час заходу й виграти квитки на ролердром чи у кіно, взявши участь у двох історичних вікторинах.

На сцені біля Палацу дітей та молоді в екскурсії відбулася музична пауза. Музикант у світлі ліхтариків заграв кавер-версії пісень гурту «Океан Ельзи».

— Публіка була у захваті. Іще хотіли цією музичною паузою привернути увагу рівнян до стану парку біля ПДМ: його треба реконструювати й організовувати в майбутньому подібні виступи, — говорить організатор екскурсії Олена Романова.

Учасникам екскурсія сподобалася, очікують нових заходів.

— Організатори просто величезні молодці! Видно було, що чимало сил та енергії вклали в підготовку, старалися. Чекаємо на нові екскурсії або щось цікаве на кшталт цього заходу, – каже рівнянка Ліна Тимощук.

Дівчину підтримує й інший учасник Олександр Галич.

— Прикольно, «внєбрачний» Вакарчук особливо. Організаторам подяка, давайте ще якісь такі заходи, – говорить юнак.

За словами Романової, оргкоманда уже має ідеї кількох нових проектів історико-розважальної тематики. Стосовно екскурсії у форматі нічної прогулянки, то у планах організувати її наступного року.

Ключові слова: 

Коментарі

А чому "Вакарчук"внебрачний,що у хлопця немає свого імені? Я так розумію,що були кавери на пісні Святослава Вакарчука?

Нажаль пропустив цю подію! Є пропозиція організувати повторно цей захід, але вже із блаодійною ціллю! З чисто символічним квитком (10-20 грн.) на потреби рівнянам, які воюють на сході!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.