Рівненські УДАРівці передали бронежилети, каски і спорядження воякам у зону АТО

30 касок і бронежителів передали ударівці військовим на сході

Народний депутат України Віталій Чугунніков і заступник Рівненської обласної організації партії «УДАР» Анатолій Сидорук передали 30 бронежилетів (5 класу захисту) військовим у зоні АТО. Також рівненські вояки, що виконують завдання на сході країни, одержали і 30 кевларових касок.

Окрім цього голова виконкому обл.організації загаданої партії Олексій Муляренко організував акцію в магазинах власної компанії Сталь-М – 5% від проданих виробів відраховуються на потреби армії.

Як повідомили у прес-службі «УДАРу» Рівненщини, активно працюють у забезпеченні армії й районні парторганізації. Дубенчани придбали для вояків із дубенської військової частини спорядження (жилети-розгрузи, «берці», літня уніформа) майже на 5000 грн.

Рокитнівські партійці також організували збір допомоги для бійців із свого району й особисто доправили її у місто Маріуполь та до містечка Дачне неподалік Донецька, де також дислокуються бійці з Рівненщини.

Варто зауважити. що декілька днів тому деяке спорядження для військових спільно з рівненськими підприємцями надав і народний депутат України Микола Кучерук («Батьківщина»).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.