Скільки насправді на Рівненщині отрутохімікатів і небезпечних речовин?

У Рівненській області зараз знадяться за офіційними даними 44 бетонні контейнери з отрутохімікатами та іншими небезпечними речовинами. Нажаль, на відміну від Волинської області, де позбулись небезпеки, у наших краях існує реальна загроза від цих небезпечних відходів.

Громадська організація ЧАС-ДІЙ уже звернулась у відповідні органи з метою реального вивчення екологічної ситуації і умов зберігання контейнерів із ядохімікатами.

— Нажаль, до цього часу в Рівненській області немає належним чином організованої системи обліку збору, переробки та поховання відходів; насамперед токсичних; відсутній контроль матеріального балансу виробництва, що стимулював би перехід до маловідходних технологій; відсутній моніторинговий контроль руху відходів на всіх етапах їх циклу. Тому ми вимагаємо до влади різних рівнів, щоб було забезпечене знешкодження цих відходів. Зараз, жителів Рівненщини, громадськість ми інформуємо про населені пункти, де знаходяться бетонні контейнери з токсичними речовинами і звертаємось повідомляти нас про еколонічні проблеми, — каже депутат Рівнеради Олександр Лащук.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.