Заради перемоги над Путіним у Рівному об'єднались волонтери

Волонтерські рухи на Рівненщині у краї об'єдналися та скоординували свої зусилля. Для цього спільно з Рівненською обласної радою та облдержадміністрацією створений координаційний центр волонтерської допомоги військовим "Допомога армії – Рівне".

Від тепер свої зусилля об'єднала група волонтерів "Допомога армії – Рівне", "Самооборона", "Поліська січ", "Флешмоб Рівне", "Скарбниця надії" та інші волонтерські організації. Також закликають долучитися і організації з районів області, щоб створити єдину ефективну мережу. Крім того, тепер вся провізія та амуніція зібрана волонтерами зводитиметься на єдиний склад за адресою: вул. Грушевського, 2а (колишній супермаркет "Літа"). Тут волонтери все фасуватимуть та відправлятимуть у зону АТО для підрозділів, де воюють рівняни.

Крім того, волонтери "Допомога армії – Рівне" отримають бейджики встановленого зразка, завірені печатками органів влади. Отже, люди зможуть бути певними, що грошова чи матеріальна допомога, передана таким волонтерам, дійде саме до солдатів. Таким чином, волонтери хочуть уберегти рівнян від шахраїв. Бейджики отримають усі волонтери, які займаються збором продуктів та грошей для солдатів. Крім того, ми створимо мережу та базу волонтерів, єдиний список потреб для підшефних підрозділів ЗСУ, Нацгвардії, МВС та СБУ. Токож буде створений єдиний довідник складів та постачальників амуніції.

Координатори центру волонтерів "Допомога армії – Рівне":
Юрій Дюг (098)071-61-01
Вікторія Шинкаренко (097)498-36-36
Роман Захарчук (097)355-82-62
Володимир Муляр (097)872-50-71

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.