Офіцерів ОК "Північ" нагородили за АТО

Офіцери управління оперативного командування "Північ" отримали Державні нагороди за особисту мужність і героїзм проявлені в АТО.

Відповідно до Указу Президента України — Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України № 599/2014 «Про відзначення державними нагородами України» військовослужбовців Збройних Сил України за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України полковників Миронюка Володимира Яковича та Савченка Сергія Вікторовича нагороджено орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

З перших днів проведення антитерористичної операції значна частина військовослужбовців управління оперативного командування "Північ" виконує службові обов'язки у визначених районах. Незважаючи на те, що ситуація на Сході України поки що залишається напруженою війська оперативного командування "Північ" нарощують перевагу, звільняючи район за районом долаючи ворога.

Варто зазначити, що відповідно до цього указу державні нагороди різного ступеню отримала велика кількість військовослужбовців підпорядкованих військових частин. Серед нагороджених представлені всі категорії, від полковника до солдата військової служби за контрактом. Про це повідомляє прес-центр оперативного командування «Північ».

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.