Росіянка захотіла жити на Рівненщині

16 липня документ на постійне проживання в Україні отримала громадянка Російської Федерації Ніна Прокопівна.

За станом здоров’я пані Ніна не мала змоги отримати посвідку безпосередньо в управлінні, тому працівники міграційної служби виїхали для вручення документу за місцем проживання громадянки.

Як повідомили з прес-служби міграційної служби в Рівненській області, Ніна Прокопівна народилася і до 2010 року проживала в Росії. Своєї власної родини, окрім чоловіка не мала. З близьких залишилася тільки рідня сестра по мамі Альбіна, яка проживає у Рівному. Після смерті чоловіка опікуватися подальшою долею Ніни Прокопівні вирішила родина сестри.

Спеціалісти відділу по роботі з іноземцями та біженцями УДМС України в Рівненській області вивчивши деталі справи та дослідивши родинні зв’язки зуміли знайти підстави для законного перебування Ніни Якунічевої в Україні.

Відповідно до ст.4 пн.3 Закону України «Про імміграцію» в липні вона нарешті отримала дозвіл на постійне проживання, а з ним і підтверджуючий документ. З початку року понад сто громадян Російської Федерації вже отримали документи в Управлінні міграційної служби області для постійного проживання в Україні.

86-ти річна жінка пережила ІІ Світову війну. 70 років мешкала і пропрацювала в м.Саранськ Республіки Мордовія. Згадує, як часто приїздила в Україну погостювати, які щирі та привітні тут люди, допомагають у скрутну хвилину. Нині радіє, що має законні підстави для того аби залишитися в Україні назавжди. Країні де народилася її рідня сестра, батьківщині своєї мами і останній зупинці свого життя.

Ніна Прокопівна активно дивиться телебачення і стежить за новинами. Стримано реагує на події сьогодення.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.