У Рівному психолога засудили за шахрайство

Природні здібності психолога 20-річний Олександр застосував для того, аби виманити у 15-річного студента Рівненського коледжу економіки та бізнесу ноутбук. Звичайно, на руку шахраєві зіграла й Назарова довірливість, який приїхав навчатися до Рівного з Тернопільщини.  

Як повідомили у прес-службі прокуратури Рівного,  хоч хлопці знайомі, студент коледжу не одразу погодився позичити Олександрові ноутбук, який йому купили батьки, аби добре навчався. Хлопчина згодився лиш після того, як старший товариш запевнив його, що ноутбук йому потрібен для роботи на два дні. Чому Назар не змінив свій намір позичити Олександрові ноутбук навіть тоді, коли той зізнався, що занесе його до ломбарду, невідомо. Мабуть, бажання допомогти людині, котра пообіцяла за кілька днів  викупити закладену річ, і якій на той момент були вкрай потрібні кошти, зробили свою підступну справу. 

— Ця подія трапилася 31 березня. Олександр у той же день заніс ноутбук до ломбарду та здав його на свій паспорт, отримавши 1 100 гривень, — розповів Ілля Клімашевич, прокурор прокуратури м.Рівне, який підтримував державне обвинувачення в суді. — Гроші молодий чоловік витратив на власні потреби. Ноутбук він, звичайно, в обіцяний строк не викупив, тому Назар звернувся до правоохоронних органів. Дії 20-річного рівнянина у ході досудового розслідування кваліфіковано за ч. 1 ст. 190 КК України (шахрайство), що виразилися в заволодінні чужим майном шляхом зловживання довірою. Між обвинуваченим та неповнолітнім потерпілим за участі законного представника останнього було укладено угоду про примирення в кримінальному провадженні, оскільки учасники кримінального процесу дійшли згоди щодо правової кваліфікації обвинуваченого. А ще Олександр у повному обсязі відшкодував матеріальні збитки. Рівненський міськсуд покарав підсудного, який до цього до кримінальної відповідальності не притягувався, штрафом у розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. А це — 680 гривень. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.