Рівненські герої з'явились на сайті Небесної сотні

"Українська правда" створила сайт присвячений пам'яті героїв Небесної сотні. Це сайт-реквієм, присвячений тим, хто загинув на Майдані у буремні дні Єврореволюції. Герої Небесної сотні повстали проти насилля, несправедливості та брутального зґвалтування своєї країни… Кожен здійснив особистий подвиг - віддав найцінніше - своє життя заради нової України. Вічна пам'ять героям! Історії для цього сайту писали українські журналісти. писали для того, щоб герої Небесної сотні оживали тут... Писали, аби розповісти, чим жили ці "воїни світла". Що любили. У що вірили. За що стояли на Майдані.

Серед тих, про кого написали українська журналісти є і четверо героїв із Рівненщини. Це Георгій АрутюнянІван ГороднюкВалерій ОпанасюкОлександр Храпаченко.

Георгій Арутюнян

"20 лютого снайперська куля наздогнала Георгія Арутюняна на Інститутській, біля верхньої барикади. «Патріот і сміливець, вірменин за національністю з грузинським паспортом і українським серцем», — так про Героя Небесної Сотні Георгія Арутюняна згадує його донька Аня..."

Іван Городнюк

"У розпал протистояння на Грушевського самооборонівець Іван Городнюк стояв у перших лавах перед барикадами з палаючих покришок. Він приїхав до Києва на самому початку Євромайдану. Одразу вступив до Волинської сотні і був активним її бійцем..."

Валерій Опанасюк

"Герой Небесной Сотни Валерий Опанасюк погиб 20 февраля от огнестрельного ранения в сердце, когда оттаскивал с передовой раненых. Жизнерадостный, умный и очень хороший человек. В майдановской палатке, где останавливались ровенчане, он был в самые сложные моменты..."

Олександр Храпаченко

"20 лютого зранку, коли бої начебто вщухли, Герой Небесної Сотні Олександр Храпаченко заліг з товаришами на першій барикаді на Інститутській. Хтось кинув коктейль Молотова, Сашко підняв голову подивитись. Саме в цей момент снайперська куля пройшла через його ключицю та легені і потрапила просто в печінку. Смерть настала миттєво..."

Прощання з Олександром Храпаченком, Георгієм Арутюняном та Валерієм Опанасюком відбулось 23 лютого. Вшанувати їхню пам'ять прийшли десятки тисяч людей. Поховали героїв на кладовищі "Молодіжне". Івана Городнюка поховали 21 лютого у його рідному місті Березному.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.