Гетьман Виговський: відкриття 4-ої черги у Рівному

17 липня відбулося офіційне відкриття 4-ої черги житлового комплексу «Гетьман Виговський».

— Шановні власники квартир, ще 13 місяців тому на цьому місці був пустир, а тепер тут знаходиться такий 9-поверховий красень. 10 липня компанія отримала декларацію про готовність об’єкта до введення в експлуатацію. За декілька тижнів власники нових квартир отримають ключі від своїх помешкань та зможуть приступити до ремонтних робіт. Тут надзвичайно затишно, усе якісне та комфортне. Дякую за це працівникам «РЕНОМЕ-ЄВРОБУД» та «РЕНОМЕ КОМФОРТ». Бажаю новим мешканцям, аби їм тут жилося добре та безтурботно і щоб над нашими головами залишалося мирне небо, — наголосила Надія Гладкевич, генеральний директор групи компаній РЕНОМЕ.

Привітати власників завітали також директор РЕНОМЕ-ЄВРОБУД Василь Рокунь, директор РЕНОМЕ-КОМФОРТ Федір Делеган, а також мер міста Володимир Хомко.

Спочатку мешканці новобудови перерізали символічну стрічку, а потім засадили прилеглу ділянку біля будинку деревами, серед яких була навіть справжня японська сакура. До того ж цього дня вони стали свідками присвоєння новобудові адреси.

— Скоро займуся ремонтними роботами. Від імені усіх новоспечених жителів скажу, що тут все будувалося так, як будує сам господар: штукатурка рівненька, стеля висока, все просто чудово! Ми довірили свої гроші «РЕНОМЕ», багато людей їх тяжко заробляли, хтось за границею, хтось на декількох роботах в Україні, — говорить пані Вікторія, власниця квартири у новобудові. — Нас не «кинули», не обманули, як часто буває сьогодні. Це дійсно саме ті люди, яким можна довіряти. У них високоякісна команда, результат виконаної роботи якої просто вражає! Також хочу сказати велику подяку менеджерам компанії, адже вони не тільки професіонали своєї справи, але й гарні психологи. Люди до них по 10 разів на день ходили, а дівчата завжди могли заспокоїти. Ще раз хочу подякувати усім, побажати успіхів «РЕНОМЕ» у подальших звершеннях. Якщо у нашій країні є такі професіонали, то жити стане набагато комфортніше!

на правах реклами

Коментарі

Хочу звернутись до людей, які придбали квартири у Виговському! Напишіть, будь ласка, чи не виникало ніяких труднощів чи непорозумінь у процесі очікування квартир? Які мінуси ви побачили, співпрацючи з Реноме? Мені якось страшно залишитись ошуканим без грошей, вклавши всі кошти у не завершене будівництво! На що слід звернути увагу, підписуючи контракт? Дякую!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.