Військовому з Рівненщини збирають гроші на протез

До голови Рівненської обласної ради Михайла Кириллова звернулася Руслана Федорин – мати 21-річного контрактника Романа із села Птича Дубенського району з проханням надати матеріальну допомогу на виготовлення протезу. ЇЇ сину після артобстрілу терористів під Луганськом ампутували ногу разом з кульшовим суглобом. На сьогодні Роман Федорин знаходиться на лікуванні у місті Київ.

Роман Федорин

Роман Федорин

З метою надання допомоги військовому Михайло Кириллов ініціював збір коштів та звернувся з відповідним листом до установ, організацій, закладів та особисто до кожного депутата обласної ради. Також очільник Рівненщини перерахує постраждалому свою заробітну плату за липень місяць.

Виконавчий апарат Рівненської обласної ради підтримав ініціативу Михайла Кириллова та оголосив про збір коштів земляку.

Звертаємося до усіх небайдужих людей перерахувати кошти на карту "ПриватБанку" 5167 9872 0394 3325 (Федорин Руслана Арсенівна – мати військового).

Зголошуватися можна за тел.: Федорин Руслана Арсенівна (098) 967 95 22, (063) 432 71 94.

Також повідомляємо, що на заклик про допомогу Роману Федорину уже відгукуються українці з усього світу, зокрема з Ізраїлю та Італії.

Коментарі

Це не правда. Інфо вже уточнено. Всі кошти, котрі надходять на рахунок матері чітко обліковуються і можуть бути представлені всім благодійникам. За інформацією звертайтесь за номером 0503564974

Для Романа Федорина велике прохання тимчасово кошти на вказані реквізити не відправляти, маємо інформацію, що кошти з вказаної картки не надходять до нього. Через декілька днів у нього буде його власний рахунок, кошти з якого підуть на лікування. Ми обов'язково повідомимо.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.