На Рівненщині засудили 14 корупціонерів

Органи прокуратури Рівненської області вживають заходи щодо посилення протидії корупції у всіх сферах суспільного життя, забезпечення належного прокурорського нагляду за додержанням антикорупційного законодавства, усунення порушень законів та притягнення до відповідальності винних осіб. 

У поточному році правоохоронними органами надіслано до суду 20 кримінальних проваджень про корупційні правопорушення. Їх вчинила 21 особа, у тому числі 8 кримінальних проваджень стосовно 8 осіб  – за фактами одержання неправомірних вигод. З підозрюваними укладено 7 угод про визнання винуватості.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури області.

Зокрема, викрито факти корупції у таких соціально-важливих сферах: у бюджетній системі – 6, у сфері земельних правовідносин – 6, у сфері освіти –  2, у банківській системі –  1 та інше. 

Корупційні злочини виявлено у діях посадовців органів влади, місцевого самоврядування, контролюючих органів, державної пенітенціарної служби, а також службовців, які працюють у банківській системі, сферах освіти, земельних правовідносин.

Судами області ухвалено 13 обвинувальних вироків стосовно 14 осіб.

Правоохоронні органи області також вживали заходи щодо протидії адміністративно-караній корупції. Так, ними складено та направлено до суду 59 протоколів про вчинення адміністративних корупційних правопорушень. 

Судами розглянуто 34 адміністративні справи про корупційні правопорушення та за їх результатами вже притягнуто до відповідальності 26 посадовців. Зокрема, серед них 3 державних службовці (у т.ч. голова районної державної адміністрації), 2 депутати місцевих рад, 9 посадових осіб місцевого самоврядування (у т.ч. голова районної ради), по 2 працівника митної служби та підрозділу цивільного захисту, 6 посадових осіб юридичних осіб публічного права.  

На винних накладено стягнення у виді штрафу в сумі 8,5 тис. грн.

Коментарі

Чому не доводяться до відома громадськості прізвища та посади визнаних судом посадовців-корупціонерів? Чи продовжують і далі працювати на своїх посадах винні особи після сплати штрафів? Думаю, що так.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.