Під час війни екс-голова Рівненської ОДА тримає на подвір'ї танк

Кому війна, а кому розваги. Тим часом, коли у військових та добровольчих батальйонів катастрофічно не вистачає техніки, Василь Берташ тримає на подвір'ї свого офісу БРДМ. Невідомо, від кого збирається оборонятися намісник Януковича в області за допомогою спецтехніки.

 

 

Василь Берташ за останніх 4 роки став синонімом режиму Януковича на Рівненщині. Саме за його керівництва зашкалювали суми коштів, які вигравали на тендерах близькі до родини Берташів фірми. Після революції активісти Майдану розсекретили не одне господарство та дачу колишнього голови ОДА. Однак, схоже, у Василя Михайловича є ще одне захоплення. Він розжився і бойовою технікою. Можливо, він бачив себе Наполеоном і вирішив підкорювати на старій бойовій розвідувально-дозорній машині Москву? Хоча може це і не його БРДМ, а просто друг дав "покататися"? Про це достеменно невідомо. Проте БРДМ самотньо стоїть у закритому дворі одного з офісів Берташа, де раніше розміщувалась обласна організація партії регіонів. Головний вхід саме цього приміщення під час революції підпалили невідомі.

Із початком війни з Росією чимало спецтехніки меценати передали військовим. Списані та відремонтовані БРДМ-и передавали прикордонникам та добровольчим батальйонам. А один з підприємців Івано-Франківська передав військовим БТР. Тим часом, Василь Берташ уперто тримає свій БРДМ на задньому дворі разом з низкою шикарних іноземних авто. Може для риболовлі? Або для відкриття другого фронту у війні з Росією.

Читайте також:

Василь Берташ: "Я підтримую президента"

Василь Берташ прийшов на переговори з рівненськими активістами

Голова Рівненської ОДА Берташ розповів як хоче в Європейський Союз

Рівнянам розповіли, що губернатор Василь Берташ - член партії, яка вбиває людей

Екс-голова Рівненської ОДА Василь Берташ знайшовся і дав інтерв'ю

Голова Рівненської РДА впродовж року розпоряджався землею області. ДОКУМЕНТ

Екс-голова Рівненської ОДА Василь Берташ: "Янукович більше не президент"

На сесію Рівненської облради з'явився Берташ

Берташ збирає рівненських нардепів

Берташ: "Партії регіонів на Рівненщині не існує"

Берташ, Кічатий та Хомко отримали медалі від Філарета

Ключові слова: 

Коментарі

Не можна вказувати на помилки. Це ж тиск на журналістику. А якщо це написав Юрій Дюг, боронь Боже критикувати, Вони ж з Олімпу, ще образяться.

як раз машина яка знята з консервації і з неї зняті всі бойові агрегати знадобиться на війні))))

мля, цю хрень можна купити в інтернет автобазарах, типу авторіа, колись ремзавод продавав також таку техніку, можна навіть бтр без пушкі купити і зареєструвати і їздити по місту як у львовіі роблять, цеж як зіл, тільки трохі броньований і ніякої там зброї нема і не було, коштує 5 тис. дол., берташ мисливець і має багато угіддь!, тому йому ця штука і потрібна щоб по поліських лісах і болотах палівать!!! а шо? нельзя? )))

Краще напишіть хто наразі за фактом керує облрадою, і як Кириллов пропихає і сприяє розвитку бізнесу своїх друзів і знайомих.

Журналістика сайту все на висоті) Не говорю про граматичні помилки і "описки", але БРДМ - не танк))))) а отже заголовок не відповідає змісту. Хоча піпл хаваєт....

По-перше, з чого ви взяли, що вона не боєздатна?) А по-друге, на війні усе згодиться, а пан Берташ точно не збідніє))

Мені цікаво, де пан Берташ узяв цю машину!? Чи він як Пуйло, живе у світі де можна придбати важку військову техніку та крупнокаліберну зброю у звичайному сільськогосподарському магазині!?

Нашо це публікувато. толку від такої техніки взагалі О! вона не є боєздатна . ось де техніка http://right-sector.com/news/na-rivnenschyni-v-lisah-vijskovi-hovayut-te... а вирозказуєте про тазік який нікому нетреба

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.