Рівненським журналістам покажуть бойову техніку

23 липня відбудеться прес-тур для представників ЗМІ Рівненщини в одну із військових частин оперативного командування "Північ".

Під час заходу журналісти зможуть ознайомитися з особливостями проходження військової служби у Збройних Силах України на посадах водіїв, механіків-водіїв автомобільної та броньованої військової техніки.

Присутнім буде представлено питання ремонту та обслуговування військової техніки, яка постійно залучається до перевезення особового складу в райони виконання завдань антитерористичної операції. Представники мас-медіа зможуть побачити завершальний процес відновлення санітарних автомобілів для потреб 51 окремої механізованої бригади, які найближчим часом буде доставлено на Схід України.

Окремо гостям буде продемонстровано акумуляторні батареї, які закуплено за кошти благодійників та успішно забезпечують експлуатацію військової техніки.

Також відбудеться "підхід по преси" командира військової частини, військовослужбовців військової служби за контрактом, які мають миротворчий досвід та використовують його під час виконання визначених завдань.

Акредитація представників ЗМІ, які бажають взяти участь у заході, проводиться з 10 по 18 годину 22 липня 2014 року прес-центром оперативного командування "Північ". Контактна особа - майор Віктор ШУБЕЦ (тел. 0972799527).

Збір акредитованих представників засобів масової інформації планується о 10:45 23 липня 2014 року на КПП 2 управління оперативного командування "Північ" за адресою: м. Рівне, вул. Дубенська, 2. Із собою обов’язково мати документи, які засвідчують особу.

Про це повідомили у прес-центрі ОК "Північ".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.