Вінницький шахіст став найкращим у Березному

18-20 липня в Березному відбувся 5 етап Кубку Рівненської області з шахів 2014 року. В представницькому турнірі взяли участь 44 шахісти з Рівненської, Житомирської, Хмельницької, Тернопільської, Вінницької та Львівської областей.

Із результатом 7 очок з 9 можливих перемогу в змаганнях здобув Климчук Андрій з Вінниці, 2 місце - у Подольського Антона з Бердичева, 3 місце - у Трембача Валерія з Тернополя.

Кращими серед рівненчан стали: Петренко Олександр (Рівне), Матвійчук Олександр (Рівне) та Затирка Максим (Костопіль), які зі здобутком у 6 очок розташувалися відповідно на 4, 5 та 8 місцях.  

За підсумками змагань цінні подарунки отримали шахісти, які зайняли 1-6 місця, кращий березнівський шахіст, а також кращі серед школярів, жінок та ветеранів. Відзначені спеціальними призами і наймолодші учасники змагань.

Кращі рівненські шахісти здобули бали в загальний залік кубка області (1 місце - 10 балів, 2 місце - 8, 3 місце - 6, ..., 8 місце - 1).

Після 5 етапів обласної шахової серії Гран-Прі найбільшу кількість балів мають Кохно Олександр - 28, Петренко Олександр - 26, Боришкевич Роман - 24, Матвійчук Олександр - 23, Кудрик Андрій - 15, Шинкарчук Максим - 11 (всі з Рівного). 

З-поміж більш ніж півтори сотні інтелектуальних спортсменів, що приймають участь в кубкових баталіях, у свої залікові скарбнички здобули бали вже два десятки учасників.      

Всього в рамках кубкових змагань 2014 року заплановано провести 11 шахових турнірів в різних населених пунктах Рівненщини. Наступний подібний шаховий захід відбудеться 16-17 серпня у селищі Клесів Сарненського району. Про це повідомляє прес-служба Федерації шахів в Рівненській області.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.