Рада схвалила медичну реабілітацію учасників АТО

Верховна Рада схвалила зміни до Закону про медичну реабілітацію учасників АТО.

"За" відповідні зміни до Закону "Про реабілітацію інвалідів України" проголосувало 277 депутатів.

Зокрема, в Законі йдеться про виділення державних коштів на забезпечення виробами медпризначення, технічної та іншої реабілітації учасників АТО, які постраждали під час його проведення.

За словами голови Верховної Ради Олександра Турчинова, під дію Закону підпадають як українські військові, так і мирні мешканці, поранені під час АТО, "про сепаратистів і бойовиків не йдеться".

Голова комітету у справах пенсіонерів ветеранів та інвалідів Валерій Сушкевич повідомив журналістам, що завдяки ухваленню цього закону, медична допомога щодо протезування та лікування поранених має розпочатися ще до надання пораненому офіційного статусу інвалідності.

"Весь комплекс законів, пов'язаних із інвалідністю перманентно почав діяти відношенню до наших військових, які захищали Україну. Тобто інвалідність буде оформлена потім, а одразу без процедур оформлення інвалідності зараз держава може почати їх лікувати", - сказав Сушкевич.

У свою чергу ударівець Павло Розенко повідомив, що в українському бюджеті існують кошти на медичну реабілітацію учасників АТО.

Українська правда

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.