На Рівненщині "стягнули" понад 13 мільйонів за позовами прокуратури

Впродовж першого півріччя 2014 року на захист інтересів громадян та держави прокурорами Рівненської області пред’явлено позови на суму близько 19 млн грн. За розглянутими справами судами вже стягнуто понад 13 млн грн, у тому числі до бюджету - майже 3 млн грн. 

Як повідомили у прес-службі прокуратури області, пред’являлися позови у сферах оподаткування (на суму понад 1 млн грн), навколишнього природного середовища (1,3 млн грн), з питань земельних відносин (більше 6 млн грн), виплати людям заборгованої заробітної плати (600 тис грн). А також вживалися заходи представницького характеру до витребування державного майна вартістю понад 3 млн грн з чужого незаконного володіння.

Всього ж органами прокуратури Рівненщини забезпечено участь у розгляді 500 справ, з яких 120 розглянуто судом апеляційної інстанції за скаргами, внесеними у справах за позовами органів прокуратур інших областей - Волинської, Вінницької, Житомирської та Хмельницької.

Так, нещодавно Рівненським апеляційним господарським судом, за участі та активної позиції рівненських прокурорів, задоволено позов прокуратури Вінницької області в інтересах Вінницького педагогічного університету імені М. Коцюбинського до ТОВ "Інвестбудгруп", ТОВ "ЛаянВіннер" про витребування з незаконного володіння будівлі гуртожитку площею майже 2 тис. кв. м вартістю 13 млн грн.

Також органи прокуратури області реагували на незаконні судові рішення у цивільних та господарських справах. Зокрема, до судів апеляційних та касаційних інстанцій оскаржено 48 таких рішень, з яких більшу половину вже скасовано. Сума за рішеннями, скасованими за документами оскарження, становить майже 1 млн грн.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.