У Рівному військова техніка готова до відправлення у зону АТО

У середу, 23 липня, відбувся прес-тур для представників ЗМІ Рівненщини в одну із військових частин оперативного командування "Північ". Під час заходу присутнім розповіли про важливість роботи у Збройних Силах України водіїв, механіків-водіїв автомобільної та броньованої військової техніки.

На території рівненської військової частини було продемонстровано бойову техніку, яка за потреби буде відправлятися у зону АТО.

Також було показано санітарні автомобілі для потреб 51 окремої механізованої бригади, які найближчим часом буде доставлено на Схід.

Окремо гостям було продемонстровано акумуляторні батареї, які закуплено за кошти благодійників та успішно забезпечують експлуатацію військової техніки.

- Акумулятори уже в експлуатації і підтримують машину у справному стані. У будь-який момент машина готова виїхати на виклик. Потреба в акумуляторах дуже велика, тому що без нього бойова техніка просто не буде працювати, - розповідає водій заправника Іван Деркач.

У зв’язку з неоголошеною війною на сході України відбувається велика експлуатація бойової техніки. Саме тому у ході прес-туру військові розповіли про важливість роботи водіїв та механіків-водіїв військової техніки.

- Тут знаходиться військовий батальйон охорони та обслуговування. Одна половина батальйону займається охороною, а друга – обслуговуванням автомобільної техніки, доставкою особового складу в райони проведення антитерористичних операцій. Зараз ми здійснюємо у 7-8 разів більше виїздів аніж раніше. Відповідно збільшилася і кількість поломок військової техніки. Від цього у робочих більше роботи, яку потрібно виконувати негайно. Однак наші водії усе розуміють, працюють практично без відпочинку задля забезпечення військових у зоні АТО неохідною технікою, - зауважує заступник командира батальйону охорони з озброєння Сергій Максай.

Зі слів майора Віктора Шубця військова частина оперативного командування "Північ" наразі має потребу у спеціалістах, оскільки не усі посади зайняті.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.