Мер Рівного проігнорував війну та пішов у відпустку

Міський голова Рівного Володимир Хомко уже третій день перебуває у відпустці. Як повідомили у прес-службі Рівненської міської ради, на робочому місці мер буде відсутній упродовж двох тижнів.

Сайт "ВСЕ" спробував довідатися у чиновника де саме він відпочиватиме, які має плани. Утім, його мобільний телефон вимкнений.

Минулого року міський голова теж написав заяву про відпустку в кінці липня. Тоді він зізнався, що дуже любить відпочивати у Європі - власне там і перебував.

- Я дуже люблю Хорватію і завжди їжджу туди відпочивати. Це дешевше, аніж у Криму, а по якості навіть не порівняти. Їду на відпочинок я разом зі своєю дружиною, сам буду за кермом, - розповів минулоріч Хомко.

Варто зауважити, що днями волонтери, які займаються забезпеченням рівненських військовослужбовців у зоні АТО, звернулися до міського голови з відкритим листом. У ньому активісти просили, зважаючи на складний стан у країні, скасувати відпустки усіх чиновників.

"Вимагаємо до закінчення війни скасувати всі відпустки керівництва області, міста та їх заступників, а також профільних начальників управлінь. Вони не мають права відпочивати, коли волонтери і солдати не сплять ночами і борються за майбутнє України", - йдеться у зверненні, текст якого є у розпорядженні сайту "ВСЕ".

Коментарі

погано шукав:))десяток шкарпеток приніс:))

Він не людина, а керівник, тому тільки таке чмо, наобіцяши на виборах зірок, свалив нагло. Добре, що недовго йому з таким відношенням до роботи залишилось - дограється і народ більше не терпітиме

Ну, невже ж ви думаєте, що від однієї людини щось багато залежить. Да, ініціативи з боку Хомка по допомозі армії я в пресі не знайшов то хай відпочивай і незаважає.

ну да,в Багдадє всьо спакойна:)))дороги -рівні,тепла вода -цілодобово,сміття- вивозиться,проблем нуль,можна зробити відпочинок від хапання-хамування:)))))))))))

Бля, і я у відпустці, але зі своїх 2 тижнів, я 5 днів уже був на роботі хоч і недовго, а решту часу займаюсь волонтерством. І повертаючись пізно ввечері не раз згадую мера-сцикуна-слабака-балабола, коли відрами воду грію.

І в мене відпустка. Але я не можу сказати: "Моя хата скраю ..."

Не завдання мера армію забезпечувати, а Закон про відпустки ніхто не скасовував. Хватить піаритися вже на Хомку журналістам і ко.

чому він досі наш мер?

Де гаряча вода, подачу якої Хомко обіцяв відновити в домівках рівнян до 15 липня? Просимо журналістів допомогти Хомку і "команді" відповісти на запит рівнян і пояснити йому, що він ще не заслужив відпустки. Ну і питання наявності елементарної совісті в скрутний для країни час хай наш обранець теж прокоментує.

редиска мякгко кажучи, в самі важкі часи залишає Рівне, під час майдану поступив як зрадник - заліг в лікарню. Як таку непотріб вивигають мером м Рівне. ганьба

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.