У рівненських гуртожитках можуть поселитись 90 біженців

В гуртожитках Рівненського державного гуманітарного університету наразі проживає 5 родин із зони проведення АТО. Як повідомляє прес-служба Рівненської ОДА, сьогодні заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук та працівники департаменту соціального захисту населення ОДА відвідали переселенців у гуртожитку.

- В гуртожитках Рівненського державного гуманітарного університету вже створено 90 місць для родин-переселенців зі Сходу України. Сьогодні працівники департаменту соціального захисту населення надали їм консультації. А також переконалися, що сім’ї, де є діти відвідують педіатрів. Працівники соцзахисту пообіцяли посприяти у швидкому оформленні соціальної допомоги переселенцям, - зауважив Олександр Савчук.

- Ми дуже вдячні за дах над головою. Рівняни нам допомагають, адже, коли ми приїхали, в нас навіть ложок не було, а хороші люди нам все принесли, навіть дають гроші, - розповіла мама трьох дітей зі Сходу України, яка наразі проживає в одному із гуртожитків РДГУ. Жінка також додала, що єдине чого наразі не вистачає - це своєї праски, чайника та сковорідки.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.