У Рівному відбудеться виставка "Перша світова війна у фотооб'єктиві"

У час складної міжнародної ситуації та неприхованої російської агресії проти України з метою привернення уваги широкої громадськості до історичних подій сторічної давнини, 25 липня, о 12 годині, в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відкривається виставка "Перша світова війна у фотооб’єктиві" приурочена до 100-річчя від початку бойових дій.

15 липня 1914 р. австро-угорська артилерія обстріляла м. Бєлград - столицю Сербії. Ці дії поклали початок військовому протистоянню, яке увійшло до історії як Перша світова.

Війна 1914-1918 рр. до Другої світової вважалася найбільшою за масштабами втрат і руйнувань в історії людства. Ця подія вплинула на хід світової історії, змінила життя сотень мільйонів людей.

Як повідомляє прес-служба Рівненського краєзнавчого музею, на виставці представлені матеріали з фондової збірки Рівненського обласного краєзнавчого музею.

Експонується також схема бойових дій 8-ї армії Південно-Західного фронту під командуванням генерала О. Брусилова з 4 по 7 червня 1916 року на початку наступальної операції російських військ, відомої під назвою "Брусиловський прорив".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.