Рівненський нардеп пояснив, навіщо УДАР розвалив коаліцію

Фракції "УДАР" і фракція "Свобода" оголосили про вихід із коаліції, про це повідомляє Інтернет-сайт "Українська правда".

Це рішення фактично запускає процес, який за 30 днів дасть можливість Президенту Петру Порошенку призначити дострокові вибори до Верховної Ради України.

– Партія УДАР вийшла з коаліції, щоб дати Президенту законні підстави для розпуску нинішньої Верховної Ради. Її склад не просто не відповідає нинішнім політичним вподобанням та прагненням українців. Ця Верховна Рада, у значній своїй частині, є ганьбою нашої країни і уособленням злочину, який скоїв режим Януковича проти народу України. Партія УДАР вирішила допомогти президенту і взяти на себе відповідальність за цей важливий для країни крок, – сказав народний депутат, член фракції УДАР Віталій Чугунніков. – Нам нічого боятись і ми спокійно та з гідністю дивимось в очі своїм виборцям і тим людям, які на минулих виборах голосували за інших. Ми знову підемо на дострокові вибори, щоб вже в новому парламенті працювати на благо країни і разом з людьми будувати нову і сильну Україну.

Також зі складу коаліції вийшли близько 20 позафракційнихнародних депутатів.

Крім того Юрій Стець повідомив, що частина депутатів фракції "Батьківщина" теж написали заяви про вихід з коаліції, про що буде оголошено Миколою Томенком на брифінгу найближчим часом.

Коментарі

Треба хоч трохи думати, коли щось робите. В такий важкий час для країни, це Удар в спину країні і людям які за вас голосують. Ганьба.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.