Росіяни "Вконтакте" знущаються із померлого рівненського героя

У понеділок, 21 липня, під час виконання бойових завдань у зоні АТО загинув 29-річний рівнянин. За неперевіреною інформацією, Ігор загинув разом з іще чотирма військовослужбовцями 39 батальйону територіальної самооборони Дніпропетровська "Дніпро-2".

Прощання зі старшим сержантом Волошиним Ігорем Анатолійовичем, який загинув під час виконання бойових завдань в зоні АТО, відбудеться 26 липня в першій половині дня в холі корпусу Рівненського державного гуманітарного університету по вулиці Степана Бандери, 12.

Сьогодні, 24 липня, пройшло 3 дні після смерті рівнянина, а на особистій сторінці чоловіка у соцмережі "Вконтакті" росіяни дозволяють собі усіляко обливати брудом ім'я померлого.

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Є чимало Росіян яким соромно за дії власного уряду! А чи не бувало нам соромно за дії наших урядів?... Не сійте розбрат між народами - це не сприяє миру в Україні! Хоча б на хвильку уявіть, як чути про таке військовослужбовця в зоні АТО, у якого дідусь чи бабуся росіяни. Є росіяни, а є рашисти - зважайте на це, молю Вас!!

Бог не пробачить їм цього!

рашистські вибл*дки..

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.