У Рівному чиновники не хочуть роздільного збирання небезпечного сміття. ДОКУМЕНТ

Міська влада Рівного не виконуватиме рішення суду й не організовуватиме роздільне збирання небезпечного сміття. Про це йдеться у листі за підписом мера Володимира Хомка, який днями одержав голова громадської організації "Рівненський центр "Соціальне партнерство" Сергій Пінчук.

Зокрема у листі чиновник посилається на те, що у місті минулоріч введено в експлуатацію завод з сортування та переробки відходів, технологія якого не вимагає їх роздільного збору.

- Яким боком технологія заводу, який працював у 2013 році, стосується статті 35-1 Закону України "Про відходи", згідно з якою роздільний збір сміття міська влада мала організувати іще у 2011 році? Повне ігнорування вимог закону й суду. Наразі чекаю дій від виконавчої служби, - прокоментував одержаний лист-відповідь Пінчук.

Варто зауважити, що завод зупинив свою роботу 1 грудня 2013 року. У липні 2014 року розпочалася кампанія зі збору підписів за негайне відновлення роботи підприємства. Також зацікавленість у цьому питанні наразі виявили деякі нардепи, що були обрані до Парламенту від виборчих округів Рівненщини.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.