Бійця АТО відвезуть до військового шпиталю Рівного

28 липня жителя села Радянське Млинівського району Олександра Зламана, який нещодавно повернувся із зони АТО додому, відправлять до військового госпіталю у Рівне.

Як повідомили у Рівненськії ОДА, там 24-річний військовий проходитиме медичну реабілітацію після контузії. Таке рішення прийняла комісія у складі лікаря, працівників соцзахисту та заступника голови райдержадміністрації, яка відвідала Сашка вдома.

Зараз Олександр перебуває під наглядом лікарів Млинівської центральної районної лікарні. Як повідомила голова Млинівської РДА Алла Черній, адміністрація виділить матеріальну допомогу військовому та його родині.

24-однорічного Сашка як і багатьох молодих сільських хлопців мобілізували до війська цієї весни. Хлопець не став ховатися, а пішов до війська. Сашко народився в багатодітній родині, де крім нього ще 8 дітей. Мати померла два роки тому. Все господарство залишилось на батька-інваліда. До війська хотіли забрати і старшого брата Сашка – Володимира, який проживає в селі. Однак якраз перед призовом у  нього згоріла хата і всі речі. Гроші на бронежилет для Сашка збирали волонтери.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.