Рівненський нардеп розповів, чому "УДАР" вийшов з коаліції

УДАР вийшов з парламентської коаліції. Про це повідомив голова Рівненської обласної організації Політичної партії "УДАР Віталія Кличка", народний депутат України Віталій Чугунніков. Відповідну заяву сьогодні, 24 липня, оголосив голова парламентської фракції "УДАР" Віталій Ковальчук з трибуни парламенту.

Як розповів Віталій Чугунніков, таким кроком фракція УДАРу дає можливість Президентові в конституційний спосіб оголосити про розпуск Верховної Ради та призначити дострокові вибори Парламенту.

– Сьогодні ми не бачимо в Парламенті бажання конструктивної роботи. Більше того, саме дострокові вибори Ради були одним з ключових вимог Майдану та Революції Гідності. Тож, виконуючи цю вимогу, ми оголосили про вихід з коаліції Європейського вибору у Верховній Раді сьомого скликання, - пояснив Віталій Чугунніков.

Разом з цим Віталій Чугунніков наголосив, що попри вихід з коаліції депутати від УДАРу й далі працюватимуть над вдосконаленням законодавства.

– Розпад коаліції не звільняє депутатів від даної народу України присяги. А тому фракція УДАРу закликає колег не займатися взаємопоборюванням та політичними інтригами, а сумлінно працювати в стінах ВР до обрання депутатів нового скликання, – підкреслив нардеп.

Коментарі

Волера! 5 балів за комент!

Рівненському нардепу, який "розповів" , чому "УДАР" вийшов з коаліції буде непросто пояснити те , що "розповів". а ще важче - знову пройти в нардепи.

Таке відчуття шо зробили революцію не можуть керувати своіми людьми в регіонах і зараз починають задкувати поки гинуть хлопці на сході. Робліть шось бо поіідете на схід не чекаючи 4 хвимлі мобілізаціі

Та за......ли вже тими виборами. Країна в розрусі. А де гроші на вибори брати?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.