Острожчина бойкотуватиме російські товари

Острозька районна державна адміністрація Рівненської області підтримала бойкот товарів російського виробництва - про це острозькі чиновники повідомили на офіційній сторінці "Фейсбук".

"З метою підтримки українського виробника, враховуючи активну позицію громадськості щодо бойкоту російських товарів, Острозька райдержадміністрація звернулась до виконавчих комітетів сільських рад Острозького району з проханням розглянути на засіданнях виконкомів питання маркування приватними підприємцями товарів російського виробництва, що реалізуються у торгових точках Острожчини".

 

Коментарі

Дурість! Хіба люди, які їх виготвляи, винні у тому, що в них такий президент? А отой приватний підприємець,. якому такі рекоменації даютьі так сьогодні страждає, бо впала купівельна спроможність людей. Щоб фекати, багато розуму не треба, не треба бути для цього головою адміністраціїї. До чого приведе фекання Яценюка? Не бойкот товарам требе оголошувати,а з себе починати. Нехай би віддали по одній зарплаті нашим війсковим,а то армію годують найбідніші.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.