Військовий комісар з Рівненщини пояснив, на що можна витрачати хабарі

Військовий комісар Олексій Ємченко 23 липня запізнився на сесію районної ради. Тому що його викликало на розмову командування ТУ “Північ” після інформації, що була подана у сюжеті на одному зі всеукраїнських телеканалів.

Свою версію, чому зараз пробують робити антивоєнні, антимобілізаційні сюжети на телеканалі "Інтер", комісар теж озвучив. Він закликав згадати, хто є власником каналу, і уважніше придивитись і до інших подібних програм на ньому – інформує zdolbunivcity.net.

Сумбурно пробував пояснити свої нещодавні стосунки із ЗМІ, але чесно зізнався, що розгубився при появі телекамери, тому наступного разу буде більш зважено підходити до спілкування зі ЗМІ.

Щодо фактів хабарництва у військоматі, то, за словами воєнкома, тих, хто йому пропонує хабарі, він виштовхує із кабінету, але може і не виштовхувати, а брати ці гроші і віддавати їх на потреби військових під контролем громадськості.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненські прокурори воювати не хочуть, а ДАІшники - готові.

Щодо оголошеної мобілізації, то ситуацію комісар мало прояснив. Сказав лише про збільшення віку мобілізованих, про дострокові сесії у ВНЗ для студентів, які будуть призвані, і про те, що не всі плани можуть бути оголошені.

Відповідаючи на запитання депутата облради Ніни Путіліною щодо забезпеченості новомобілізованих здолбунівчан всім необхідним, військкомісар теж, здається, відповів чесно – забезпечені всім у повному обсязі не будуть. Мобілізаційна робота по закону має тривати не більше 45 діб, а от служити призвані резервісти можуть і до року – тут обмежень інших немає.

Ще наголосив військкомісар, що досвід дій в зоні АТО показує, що 50 добровольців – це краще ніж 1000 призовників. Тому закликав сприяти проведенню мобілізаційної кампанії в районі.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.