У Рівному перевіряють контейнери з відходами у лісосмузі

Додержання вимог законодавства про відходи та іншого законодавства у сфері охорони навколишнього природнього середовища перевіряють у Рівному. Відповідну постанову про проведення перевірки в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів у Рівненській міській раді та ТДВ "Плодорозсадник" винесено прокуратурою Рівного.

Як повідомили у прес-службі установи, підставою для перевірки стали повідомлення у засобах масової інформації про виявлення жителями міста на Калиновій і Ґрунтовій вулицях 7 бетонних контейнерів із токсичними відходами.

Розуміючи, яку небезпеку можуть становити ці контейнери для жителів Рівного, прокуратура міста негайно залучила спеціалістів Держекоінспекції у Рівненській області та Рівненського міського управління ГУ Держсанепідемслужби в області.

З’ясовано, що зазначені контейнери відповідно до акту інвентаризації місць накопичення заборонених і непридатних для використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин знаходяться на зберіганні у ТДВ "Плодорозсадник".

Згідно з актом Рівненського обласного лабораторного центру Держсанепідслужби України вже відомо, що рівень зовнішнього гамма-випромінювання біля цих об’єктів відповідає нормативним показникам. Також залишкових кількостей пестицидів у ґрунті не виявлено, так само як і не виявлено шкідливих речовин, пов’язаних зі зберіганням токсичних відходів, в повітрі та воді. Загрози здоров’ю та життю людей немає.

Чому контейнери опинилися у лісосмузі, а не розміщені в спеціально відведеному місці – ще з’ясовується. Про результати перевірки прокуратура міста Рівне повідомить додатково.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.