Військові під командуванням рівненського генерала упіймали сербського терориста-снайпера. ФОТО

Сьогодні сайт "ВСЕ" повідомив, що військовослужбовці оперативного командування "Північ", якими командує генерал-лейтенант Ігор Колесник, у результаті успішних бойових операцій затримали два десятки бойовиків.

На світлині, яку надав начальник прес-центру ОК "Північ" Анатолій Прошин, читачі сайту упізнали одного з терористів. Сербського снайпера, який також захоплював навесні Крим, видно у відео, що розмістили в Інтернеті самі бойовики.

У відеоролику, датованому 16 липня, вони із боєм прориваються на БТР і БМП із боку Ростовської області РФ до України у районі села Степанівка, що на Донеччині.

Присутня нецензурна лексика.

Читайте також:

У Рівному 26 липня прощалися із загиблим добровольцем Ігорем Волошиним. ФОТОРЕПОРТАЖ

Коментарі

Вот видео при него.................ЖИТЕЛЬ СЕРБИИ ВОЮЕТ ЗА ДНР - https://www.youtube.com/watch?v=9qjjBBnEKGc

Как может человек из православной страны ехать убивать православных вместе с вонючими чеченами?

завжди до сербів.краще ставився ,чим до хорватів..але,як казали хорвати,то це ті ж самі цигани,як приклад-Кустуріца..виявляється,ті ж козломорді,тільки чорнодупі:))тому,навіть Монтенегро від них втекла..навіть сюди підтянулись, майбутні 200 з латинецею...і не здивуюсь коли хуйла ,чекає доля всяких мілошевичей-караджичей..

Srbe na vrbe

Велики поздрав брат Декију. Борба за слободу руског народа се наставља...

Как ты в конце сюжета сказал: "...мы убиваем людей!?". Уточнение: НЕЛЮДЕЙ пришедших на НАШУ землю, причем с оружием, а не с цветами.

Brate Deki izdrzi.Nadam se da mlatio ove fasiste.

Взагалі-то снайперів,як й кулеметників, в полон на війні не беруть.

Брехня. Он воюет во всю и режет нечесть хохляцкую.

у меня сербская фамилия но моя родина и любовь Украина. стыдно за таких придурков,причем не важна национальность. главное что ублюдки без души и совести.

Сторінки