Рівненський доброволець АТО про звільнення Пісків під Донецьком

Рівнянин, доброволець батальйону "Азов" Віталій Філіпчук зараз воює за звільнення Донеччини від російських окупантів. Разом з іншими добровольцями з батальйону "Шахтарськ" він бере участь у оточенні угрупування терористів в Донецьку. Сьогодні бої тривали за селище Піски. Своїми враженнями хлопець поділився в Facebook:

Спочатку все нагадувало величезний марш. Батальйони у важкій амуніції крокують понівеченим важкою технікою асфальтом. До населеного пункту який слід було зачищати йшли кілометрів з 10. І ось, нарешті підходимо, розподіляємо напрямки та зони для кожної групи. Оперативної інформації нуль.

На першому ж перехресті підстрелюють 2 наших, звідки стріляли невідомо. Слава Богу, бойовим побратимам одразу надали першу допомогу та швидко відвезли до лікарні. Акуратно продивляємося кожний будинок, заходимо до кожного під'їзду та підвалу. Зустрічаємо лише кількох місцевих жителів, але абсолютна більшість квартир та будинків порожня, при чому там залишилися всі їхні речі від дитячих іграшок до побутової техніки. Враження, наче, все село подалося на пікнік.

Нарешті підходимо до краю села. Там зустрічаємо наших військових які готуються наступати з нашою допомогою. Частина батальйону вирушає на інше завдання. А попереду наші танки обстрілюють блокпост сеператистів. Тим часом в нас з'являється ще кілька поранених. Чекаємо наказу висуватися вперед, користуючись моментом сідаємо трохи перепочити. Відпочинок починає поволі затягуватися, ми починаємо нервувати, адже можна цілком вірогідно дочекатися мінометного вогню, так скоро і стається. Поволі вогонь стає все привільнішим. Ховаємося у підвалах приватних будиночків, хоча і розуміємо, що це лише тимчасове ненадійне укриття.

Там чекаємо вантажівок, які мали би нас забрати із зони обстрілу. Тим часом в сусідній будинок, за метрів 50 від нашої групи влучає міна. Вже на базі ми дізнаємося, що більшість з тих будинків, в яких ми переховувалися, вже немає. Розуміємо, що часу не лишилося геть зовсім і треба валити вже на своїх двох. Зв'язок з базою втрачаємо повністю. Разом з іншими групами шукаємо і збираємо всіх наших.

Нарешті з'являється якась вантажівка, швидко, як тільки можемо вантажимося в неї і проїжджаємо 10 метрів і тут вона глохне, на наше питання "шо за фігня" ми отримали коротку і вичерпну відповідь, – кінчилася соляра, – ну ах...єть теперь, – відповіли ми. Швидким темпом йдемо тим же маршрутом, яким і прийшли сюди, хоча і геть незрозуміло, яка там зараз ситуація. В кілька будинків із тих, в які ми навідувалися до цього, вже влучили міни. Нарешті дістаємося більш-менш безпечної траси і рушаємо до бази для відпочинку та з'єднання з основними силами. Залишилося пройти останні найважчі десять кілометрів з повною амуніцією та під знойним сонцем, жадібно висмоктуючи останні краплини із фляг тих, хто їх взяв з собою.

Ключові слова: 

Коментарі

до кінця коментарі не дочитав,але відразу відмітив різку активацію феесбешних троляк.Значить,не довго відморозкам залишилось,все йде до повного винищення дегенератів.

диркін,бєс і тамбовскій волк тє брат...

В Песках, о которых он пишет есть этажные дома! это что Ясиноватский р-н, под аэропортом! аж 14! по 4 этажа...по 2 квартиры на этаже! они в центре поселка..прикрытые частным сектором и густой растительностью!

что за чушь? есть в Песках многоэтажки. если вы пески только по трассе Донецк-Днепропетровск знаете, то там, конечно, многоэтажек нет, а если свернуть к центру, то там уже двух, трехэтажные многокватрирные дома с несколькими подъездами есть. а за вошел-вышел, это действительно правда, в Пески заходят и выходят, об этом, собственно, и история...

Ну во первых в Песках нет многоэтажек и подъездов во вторых зайдя в пески вы наткнулись бы на огромный блок пост к стате говорят что он так и стоит по сей день и в Пески не кто не вошел хотя попытки были и в Карловке тоже ни кого нет ни одних ни других люди жалуються на марадерство и просят помощи так что все это лепет глупых жюрнолистов которые пытаются роспаливать огрессию еще сельней между братскими народами ГРОШ ВАМ ЦЕНА

ИИНТЕРВЬЮРУЕМЫЙ С ЯВНЫМИ ПРИЗНАКАМИ ЙОДОДЕФИЦИТНОСТИ.

Тебе Бог такого шанса не даст уже ни при каком раскладе.

Постарайтесь никого не убить и может Бог даст шанс не сдохнуть.

Держитесь ребята, надеемся на скорое освобождение Донбасса от путинской швали. Слава Украине!

удач. всем вернуться живыми - это приказ. слава укрине! героям слава!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.