Обдаровані рівняни можуть отримати журналістську освіту в Польщі

Громадська організація "Мережа освітніх консультантів" і Вища школа гуманітарних наук ім. Б. Пруса (Варшава, Республіка Польща) вперше в Україні пропонують обдарованій українській молоді унікальний шанс: взяти участь у творчому конкурсі з привабливою перспективою для переможців – вступ до вишу і стипендія протягом першого року навчання.

Вища школа гуманітарних наук ім. Б. Пруса – це перспективний вищий навчальний заклад Польщі, який реалізує сучасну програму інтегрованої освіти гуманітарного профілю і готує журналістів і спеціалістів у галузі культури. У цьому виші вже під час навчання студенти проходять практику і працюють в найпотужнішій у Польщі АТМ-студії, у котрій відбуваються зйомки відомих телепроектів – "Танці з зірками", "Пекельна кухня", "Голос Польщі" тощо. Завдяки цьому випускники навчального закладу повністю готові до роботи, знайомі з секретами професії.

Отже, запрошуємо усіх охочих випробувати свої сили, а кваліфікаційна комісія визначить найталановитіших українських абітурієнтів, котрі отримають можливість опанувати обрану професію. Творчий конкурс передбачає написання журналістського твору за результатами прес-конференції, організованої для абітурієнтів. Конкурс відбудеться 30 липня 2014 року о 12 год. у приміщенні ГО МОК (м. Рівне, вул. Дорошенка, 2).

Зареєструватися на участь у конкурсі можна на сайті ГО "Мережа освітніх консультантів" до 10 год. 30 липня 2014 р.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.