У школах Рівненщини перевіряють пожежну безпеку

Аби навчання дітей було безпечним, вже до 1 вересня в усіх навчальних закладах області проведуть позапланові перевірки дотримання вимог пожежної безпеки. В першу чергу, рятувальники перевірятимуть наявність у школах вогнегасників та їх справність. Також інспектори обстежуватимуть технічний стан електромереж, наявність евакуаційних шляхів та вимоги до них на випадок пожежі. Про це йшлося під час оперативного засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом першого заступника голови ОДА Юрія Приварського.

Водночас, рятувальники звернули увагу на незадовільну роботу окремих оздоровчих закладів області щодо профілактики пожеж. Вони наголошують, що постійно проводять перевірки, інструктажі, втім питання не зрушується з місця. Відтак, Юрій Приварський доручив головам райдержадміністрацій негайно втрутитися і вирішити цю ситуацію.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Север, не разговаривайте так - люди ревмайдан пережили. Сходите лучше посмотрите по TV
иудейскую дурку "1+1 inter". Вчерась она таки договорилась до фразы "Путин-террорист №1"(по типу бен-ладена). ...Север, нам надо срочно бежать спасать весь цивилизованный мир - останавливать украинские АЭС, выгружать российское топливо и вывозить его в Россию, ведь Путин и его кремлёвомоскальские террористы могут взорвать их все одновременно!!! Мир в опасности!!!
P.S. ...потом пусть пендосия их ТВЭЛами "кормит".

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.