Працівників ДАІ покарали після заяви рівненського журналіста

Два тижні тому на сайті "ВСЕ" було опубліковано матеріал про те, як працівники ДАІ влаштовують "засідки" біля нічого клубу "Лагуна" у Рівному. Після виходу матеріалу журналісту сайту "ВСЕ" Юрію Дюгу навіть спробували погрожувати у телефоній розмові. Однак замість переляку, журналіст написав заяву в міліцію про вчинення працівниками ДАІ правопорушення.

І це дало свій результат.

Начальник УМВС Микола Щирук покарав підлеглих за перевищення службових повноважень, про повідомили у прес-службі УДАІ УМВС України у Рівненській області. Днями прес-служба розіслала у рівненські ЗМІ реліз з таким текстом:

"7 липня 2014 року до УДАІ УМВС України в Рівненській області, надійшла заява громадянина Юрія Д., у якій заявник вказує, що близько 2 години ночі, в місті Рівне по вулиці Соборній, поблизу нічного клубу "Лагуна", працівники Державтоінспекції, які несли службу на патрульному автомобілі марки "ВАЗ-2109" на його думку порушили вимоги Правил дорожнього руху, а саме зупинили службовий транспортний засіб з порушенням правил зупинки. До вказаної заяви було долучено фото, на якому зображено патрульний автомобіль, що знаходиться на вказаній ділянці вулиці Соборна міста Рівного.

Начальник УМВС України в Рівненській області, полковник міліції Микола Щирук підписав наказ про призначення службового розслідування по даному факту.

У результаті службового розслідування працівники УДАІ УМВС України в Рівненській області встановили, що інформація щодо порушення працівниками Державтоінспекції вимог Правил дорожнього руху України в місті Рівне по вулиці Соборній поблизу нічного клубу "Лагуна" свого підтвердження не знайшла.

Однак, в ході даного розслідування було встановлено факти порушення службової дисципліни та вимог нормативних актів, якими керуються працівники Державтоінспекції під час виконання службових обов’язків.

За вказаними фактами винних посадових осіб притягнено до дисциплінарної відповідальності".

Сподіваємось, службове розслідування фактів правопорушень не стане формальністю для замилювання очей, а насправді покращить дотримання законності в діях правоохоронців.

Ключові слова: 

Коментарі

вичитуйте матеріал.

"І це дало свій результат. Днями прес-служба УДАІ УМВС України у Рівненській області ...."

А далі що?

http://www.pravda.com.ua/columns/2014/07/27/7032887/ -персонал на бензоколонці. Який має право робити тільки одне: працювати на бензоколонці і пити горілку.:)))))))))))))))))

імена "героїв"?

Читайте уважніше..."інформація щодо порушення працівниками Державтоінспекції вимог Правил дорожнього руху України в місті Рівне по вулиці Соборній поблизу нічного клубу «Лагуна» свого підтвердження не знайшла."--- і після цього будуть розказувати про обєктивність розслідування!!!!???

прохання до керівництва ДАІ-поставте намет чи будку для своїх працівників на вул.Соборній ,навпроти ринку,а то вони героїчно печуться на асфальті і своїми тілами перекривають рух на Соборній. Напевно ,охороняють місто від прориву сепаратистів.Такі воїни і на сході України стали би в нагоді.
Питання до Семенюка-що більше нема роботи в Ваших працівників як цілими днями стовбичити на Соборній?Чи може гроші збирають на АТО?

Отже, "попередження" чи "догана"? чи усна рекомендація з вказанням про неналежне виконання обов'язків?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.