Рівняни менше платитимуть за вивіз сміття

Тепер рівняни, які мають автономне опалення будуть сплачувати за сміття так само, як і ті, що підключені до централізованого опалення.

Тобто для рівнян, які проживають у будинках із автономним опаленням, зменшиться плата за послуги вивезення побутових відходів. Прийняття такого рішення ТзОВ "Санком-Рівне" та небайдужі громадяни домоглися у Міністерстві регіонального розвитку України.

– Згідно постанови Кабміну №1070 встановлено рекомендовані норми утворення побутових відходів в залежності від видів благоустрою. Відповідно до цих норм мешканці, які проживають у будинках, де відсутнє центральне опалення, утворюють відходів більше, ніж ті, що живуть в будинках з усіма видами благоустрою. Під цю категорію потрапили не тільки рівняни, які мають пічне, а й ті, у кого автономне (газове) опалення. Саме в цьому й полягала несправедливість. Адже у тих, хто опалює помешкання газом, відходів більше не стає. Після чисельних звернень та відвідувань Міністерства регіонального розвитку України, нам вдалося переконати київських можновладців у безглуздості такого підходу до тарифоутворення. 16 липня ми отримали лист, у якому йдеться, що тепер будинки з автономним опаленням прирівнюватимуться до будинків із централізованим опаленням. Це означає, що для їх мешканців знизиться плата за послуги вивезення побутових відходів. Ті, хто сплачував 6,66 гривень з людини будуть сплачувати 5,36 гривень, і відповідно ті, хто сплачував 7,31 гривень - 6,34 гривень за людину. Тому з 16 липня "Санком-Рівне" зробить перерахунок для своїх клієнтів – мешканців будинків із автономним опаленням та встановленими газовими котлами, – повідомив директор ТзОВ "Санком-Рівне" Святослав Євтушенко.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.