Рівненські військові займаються контрпропагандою

В ніч з 27 на 28 липня, в зоні відповідальності військ оперативного командування "Північ", декілька разів поспіль проведено обстріли. Зокрема по аеропорту Луганськ з установок БМ-21 "Град". Також загарбниками було здійснено мінометний обстріл блокпосту поблизу населеного пункту Андріївка. 

– Ганебно, що під час убивств мирного населення терористи використовують державну символіку України, намагаються не допустити акцій спротиву зі сторони місцевого населення, – зазначають у прес-центрі управління оперативного командування "Північ".

У відповідь командирами всіх рівнів оперативного командування "Північ" проводиться низка заходів з контрпропаганди. Зокрема, для особового складу проводяться оперативні інформування щодо ситуації, яка склалася в районах зосередження та завдання підрозділам щодо подальших дій.

Також робота проводиться і серед місцевого населення. Головне завдання військових не допустити антидержавних настроїв, вплинути на розуміння мешканців кожного населеного пункту питань збереження територіальної цілісності та недоторканості України, особистої відповідальності за наступний крок до перемоги над ворогом.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.