У Рівному діятиме Центр допомоги силам АТО

Починаючи з 29 липня, в Рівному збір всієї гуманітарної допомоги для військовослужбовців та добровольців, які беруть участь в антитерористичній операції на сході України, відбуватиметься централізовано. Про це на спільній прес-конференції розповіли голова Рівненської обласної ради Михайло Кириллов, голова облдержадміністрації Сергій Рибачок та представники благодійних фондів та ініціатив допомоги військовим.

Як повідомили у прес-службі Рівненської обласної ради, метою створення Координаційного центру допомоги силам АТО є збір матеріальної гуманітарної допомоги для військовослужбовців.

Представники громадських ініціатив та благодійних фондів, які об’єднали свої зусилля з владою зазначають, що з 29 липня кожен бажаючий зможе допомогти армії при цьому будучи впевненим, що ця допомога точно дійде до військових.

Збір гуманітарної допомоги планується проводити у супермаркетах та інших місцях. Також вже працює єдиний склад, що знаходиться на вулиці Грушевського, 2а у Рівному. Туди небайдужі громадяни можуть приносити продукти, одяг та спецзасоби.

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.