Рівненські нардепи отримали допомогу від держави

Сто двадцять депутатів Верховної Ради у другому кварталі цього року отримали з державного бюджету компенсацію для оренди житла або винайму готельного номеру. Є серед них і чимало нардепів від Рівненщини.

Зокрема, не погребували компенсацією рівненські нардепи Юрій Благодир, Юрій Вознюк, Микола Кучерук, Валентин Королюк та Віталій Чугунніков. Не отримували відшкодування лише Олег Осуховський та Микола Сорока.

Про це повідомляє офіційна газета Верховної Ради "Голос України".

Серед тих, хто отримав цю допомогу, є чимало заможних людей. Наприклад, у списку значаться голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, його однопартієць і мультимільйонер Володимир Продивус, регіонал Артем Щербань. Також у переліку значаться імена Володимира Вечерка – зятя "вугільного короля" Юхима Звягільського; екс-мера Одеси Едуарда Гурвіца, а також секретаря РНБО Андрія Парубія.

Повний список виглядає наступним чином:

– Оплата проживання і компенсація житла, це різні речі. Від житла депутати з фракції УДАР відмовились всі і відразу. А компенсація житла, це оплата готелю Верховної Ради, в якому живуть депутати коли працюють в Парламенті. Ці гроші депутат не отримує – вони автоматично перераховуються апаратом ВР з одного рахунку на інший. У мене немає свого житла в Києві, тому я й живу в готелі, – пояснив народний депутат Віталій Чугунніков.

Тим часом сайт "ВСЕ" готовий надати можливість прокоментувати ситуацію і іншим народним депутатам.

Коментарі

:))а що ви чекали від плєшивого базарного магната,бувшого рига,жидка з Удару і злидаря Юрка?:)))корито всіх об"єднує:))

Сукі продажні, щоб ви обблювались тими компенсаціями, підараси кончені.

1000 грн. в день - 1000* 2000 (200 днів праці в рік) = 200 000 грн = квартира в рівному

і це тільки за один рік...

То жилка багатіїв - їм завжди мало. Моя знайома вчителька-завуч була на курсах в столиці 2 тижні в гуртожитку при університеті , де доба 150грн. Прожила 2 доби, бо директор з бухгалтером попередила , що оплатять лише 300 грн і дорогу. решту днів, бо курси пройти треба, жила в іншому гуртожитку (добрі люди підказали) за 60 грн. за свої, ще й здайся на "цінний методичний посібник", а з/п у неї 2200грн. Отже, чому із простих смертних можна шкуру обдирати, а верхівці все пофіг?

Ці виродки маму рідну за копійку продадуть!Нах таких з ВР,не віддавати за них голоси на майбутніх виборах.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.