У Рівному оголошено конкурс на відбір інвестиційних проектів

Управління економіки міста, як головний розпорядник коштів, виділених на фінансування заходів Програми розвитку малого і середнього підприємництва в місті Рівному на 2014-2015 роки, оголошує конкурс на відбір інвестиційних проектів, які передбачають залучення коштів місцевого бюджету на відшкодування плати за користування позиками (у тому числі фінансовими кредитами) банків та інших вітчизняних і зарубіжних фінансових установ. Заявки на участь у конкурсі приймаються до 1 вересня 2014 року.

Участь у конкурсі можуть прийняти суб’єкти малого та середнього підприємництва, які розробили інвестиційні проекти, що передбачають:

  • впровадження енергозберігаючих та екологічно чистих технологій;
  • освоєння виробництва продукції (товарів, робіт, послуг) експортного та імпортозамінного спрямування;
  • модернізацію, оновлення та придбання основних фондів для розширення та збільшення обсягів виробництва товарів (надання послуг, виконання робіт).

Основні вимоги до претендентів на отримання відшкодування з місцевого бюджету є:

  • забезпечення співфінансування інвестиційного проекту за рахунок власних коштів у розмірі не менше 20 відсотків його вартості;
  • наявність цільової позики (кредиту) фінансової установи для реалізації інвестиційного проекту (на капітальні інвестиції).

З положенням про конкурсний відбір інвестиційних проектів суб'єктів малого та середнього підприємництва міста, які передбачають залучення коштів місцевого бюджету для відшкодування плати за користування позиками (у тому числі фінансовими кредитами) банків й інших вітчизняних та зарубіжних фінансових установ (рішення виконавчого комітету міської ради від 13 липня 2010 року №117) можна ознайомитись на офіційних сайтах виконкому (www.city-adm.rv.ua) та управління економіки міста (www.economy.rv.ua).

Детальну інформацію щодо умов участі у конкурсі можна отримати за адресою: м. Рівне, вул. Поштова, 2, каб. 1, або за телефоном 22-42-18, 22-59-46.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.