На допомогу армії Радивилівщина зібрала 4 тонни "гуманітарки"

4 тонни гуманітарної допомоги зібрали у Радивилівському районі під час благодійної акції на допомогу українській армії, – повідомили у Рівненській ОДА.

До районного територіального центру зносили харчі тривалого терміну зберігання, засоби особистої гігієни та медикаменти. До акції долучилися держслужбовці, приватні підприємці, власники промислових та сільськогосподарських підприємств, а також небайдужі громадяни.

Як повідомив голова Радивилівської райдержадміністрації Володимир Кондик, близько трьох тонн продуктів харчування та речей першої необхідності радивилівчани вже передали військовослужбовцям у місто Броди. Звідти гуманітарну допомогу переправлять у Дніпропетровську область бійцям армійської авіації. Близько однієї тонни зібраного отримають співробітники міліції, які мобілізовані з Рівненщини і забезпечують правопорядок в зоні проведення антитерористичної операції. Пункт збору гуманітарної допомоги в Радивилівському територіальному центрі соціального обслуговування продовжує свою роботу.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.