Рівняни побачили, що відбувається "в радіусі п'яти миль"

"Прекрасне поруч" – думка, яка виникає при перегляді світлин рівненського фотографа Віталія Філімонова. Сьогодні, 29 липня, відкрилася його фотовиставка "В радіусі 5 миль", де представлені яскраві фотознімки зроблені о четвертій ранку у селі Сатиїв, Дубенського району.

Як зазначає сам автор, головною ідеєю фотовиставки є те, що варто інколи зупинитися і помітити прекрасне, яке знаходиться біля нас.

Майже щодня Віталій Філімонов прокидався о четвертій ранку, брав свого вірного друга-фотоапарата та вирушав на пошуки чудових пейзажів. Перші кадри фотограф зробив у лютому, закінчив роботу над колекціонуванням чудових пейзажів у середині липня місяця.

На персональну фотовитавку Віталія Філімонова завітали і його колеги із клубу "Простір фото", які привітали фотографа із першою персональною виставкою та побажали творчої наснаги.

Нагадаємо, що народився Віталій Філімонов у 1987 році. Вперше до рук взяв фотоапарат у 10 років, з того часу з ним і не розлучається. Працює у всіх жанрах, однак найбільше йому подобається фотографувати пейзажі. Неодноразовий учасник колективних виставок у Рівному, Україні та Словаччині, де неодноразово був і призером.

Працюватиме виставка молодого фотографа до 20 серпня 2014 року на другому поверсі ТЦ "Злата Плаза".

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.