У Рівному люди з вадами зору можуть безкоштовно опанувати комп'ютер

В Інтернет-центрі "Окуляр", що діє у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці, розпочали надавати безкоштовні курси комп’ютерної грамотності для людей з вадами зору.

– Така можливість з’явилася завдяки тому, що ми прийняли на роботу тренера-консультанта. Його звати Петро Поліщук, він не тільки кваліфікований тренер, який добре розбирається в технологіях для незрячих, а й керівник рівненського осередку громадської організації для молоді з вадами зору "Генерація успішної дії", тому добре розуміє, як працювати з такою категорією клієнтів і чого вони чекають від навчання, – розповіла бібліотекар Інтернет-центру Тетяна Рижа.

У центрі планують проводити як індивідуальні, так і групові заняття. Програма навчання включатиме опанування основних програм необхідних сучасній людині: пакету MSOffice, Skype, найпопулярніших інтернет-браузерів.

Як повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки, це дозволить незрячим мешканцям Рівного отримати вільний доступ до інформації та навчитися оминати перепони, які ставлять перед ними фізичні обмеження.

Запис на навчання вже розпочато: всі бажаючі можуть зробити це за телефоном (0362) 22-21-21 та електронною поштою metod@libr.rv.ua, або завітавши до Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки за адресою м. Рівне, вул. Короленка, 6, 2-й поверх Інтернет-центр "Окуляр".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.